Orhan Murat İZCİ
Kurucu / Genel Müdür

1968 yılında doğan Orhan Murat İZCİ, Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi Pazarlama bölümünü tamamlamasının ardından; 1988 – 1992 yılları arasında gıda sektörünün önemli firmalarından olan Komili Paz.ve Dış Tic.A.Ş.’nin Çanakkale Balıkesir Satış Sorumluluğunu üstlenmiştir. Ardından 1992- 1999 yılları arasında Türkiye’de perakende sektöründe hiper marketlerin ilklerinden sayabileceğimiz Beltaş A.Ş., Makro Süper Center’ da Pazarlama ve Mağazalar Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.

1999 yılında İstanbul’un ilk Outlet Center’ı olan Olivium Outlet Center’a Genel Müdür olarak transfer olan İZCİ, inşaat safhasından 30 Kasım 2008 tarihine kadar merkezin, outlet konsepti ile modern alışveriş ve yaşam merkezini en doğru birleştiren ve çevresine alışveriş kültürünü aktarabilen, geniş kitlelerin alışverişte tercih noktası olmasını sağlamıştır. Özellikle sosyal sorumluluk ve pazarlama projeleri ile uluslararası ödüller alan Olivium Outlet Center, alışveriş merkezleri arasında projeleri ile en çok basında yer alan ender merkezlerden olmuştur.

Kasım 2008 tarihi itibariyle KDM Alışveriş Merkezleri Kiralama ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti’ni kuran Murat İzci evli ve 2 çocuk babasıdır.

mizci@kdmavm.com.tr